Бібліотека, медіатека

Без пристрасті до книжки людині недоступні культура сучасного світу, інтелектуальне і емоційне вдосконалення. В. Сухомлинський

Кожна школа матиме у своїй структурі сучасну бібліотеку, яка стане ресурсним осередком і експериментальним майданчиком для учнів і вчителів, забезпечить вільний доступ до якісних електронних підручників, енциклопедій, бібліотек, лабораторій.

(Розділ 9. СУЧАСНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ. С. 29).

Цифрові бібліотеки

Використання цифрових бібліотек, що функціонують в українському та світовому інформаційно-культурному просторі, в освітньому процесі.

Цифрові бібліотеки by irina83

Стратегія розвитку читання

Читання є основою повсякденної діяльності кожної людини: інформаційної, освітньої, пізнавальної, професійної. Тому важливо формування звички і потреби в читанні. 

Читання як життєва стратегія by irin83

STEM, STEAM, STREAM – нові тренди освіти

А ви вже впроваджуєте STEM на своїх уроках? Якщо ні, то саме час почати! Адже коли, як не зараз, виховувати в учнів любов до науки? А також одночасно до читання та мистецтва, використовуючи технології STEAM і STREAM. А головне, що діти просто у захваті від уроків, проведених у стилі STEM, тож здобуття знань перетворюється на справжнє задоволення.

STEM, STEAM, STREAM – нові тренди освіти by irina83

Зроблено в Padlet